Zateplováni fasád

Provádíme zateplení fasád se všemi systémovými prvky a detaily – zpracování kolem oken, zateplení soklů odolné proti mechanickému proražení, ošetření nové fasády. Před montáží izolantu provádíme mytí tlakovou vodou, odstranění všech uvolněných částí podkladu pro lepení tepelné izolace.

Všem našim zákazníkům bezplatně vytvoříme barevné návrhy fasád domů, které obsahují tradiční barvy, ale také zahrnují nejnovější trendy z oblasti barevných odstínů. Poradíme vám také s vhodnou barevnou kombinací a designem lodžií a balkonů, které z vašeho starého domu udělají moderní dům vhodný k současnému životnímu stylu.

Zateplení fasád provádíme fasádním polystyrenem i minerální vatou.

Výstavba rodinných domů na klíč

Nabízíme výstavbu levných rodinných domů na klíč. Postavíme Vám dům podle Vašich představ .

Zámkové dlažby

Provádíme kompletní, rychlou a kvalitní pokládku zámkové dlažby na klíč.

Profesionální vymalování bytu domu i kanceláře

Poskytujeme komplexní služby v oblasti malování bytů, rodinných domů a kanceláří. Jsme schopni Vám nabídnout komplexní rozsah služeb od malování až po bytový design či úpravu interiéru. Naší zkušení pracovníci vám rádi poradí s výběrem té správné barvy popřípadě i s kompletním bytovým designem. Zakládáme si na osobitém přístupu ke každému klientovi a důrazu na dodržení termínu.

Rekonstrukce

Provádíme kompletní rekonstrukce domů, budov, bytů a objektů na klíč.

Sádrokartonářské práce.

Rychlá a kvalitní výstavba sádrokartonových příček a stropů. Jsou dobrým a rychlým pomocníkem při suché výstavbě. Slouží jako předsazená stěna k vylepšení stávajícího povrchu, za níž vedeme instalaci.

Příčkami členíme interiér, ohýbané desky vytvářejí zajímavé efekty u stěn i stropních podhledů. Stropní podhledy uzavírají spodní část stropu nebo střechy, kryjí instalace, zvyšují požární odolnost stropní konstrukce, izolují hluk. Desky kombinujeme s jinými tak, abychom v jedné místnosti dosáhli kýženého efektu.

Spolehnout se můžeme na dražší výrobek zahrnující několik vlastností či jednu v nadstandardní úrovni.

Štuk

Provádění vnitřních štukových omítek v tloušťce do 2 mm pro ruční zpracování.

Stavba základové desky.

Realizujeme všechny typy základových desek Pro dostatečnou únosnost betonové desky jsou velmi důležité výztužné armovací sítě. Samotný postup betonování začíná podsypovou vrstvou kameniva. Přesný obvod domu se vytyčí založením řady z tvárnic pro ztracené bednění, které se betonují na základové pasy. Mezi ně se pak „vyleje“ základová deska.

Někdy se doporučuje tyto betonové tvárnice ještě pojistit proti posunu z vnější strany klasickým dřevěným bedněním. Před vylitím betonu na zhutněnou plochu mezi pasy se ještě pokládá tzv. ležatá kanalizace a vodovodní přípojky. A pak už je vše připraveno k lití betonu, který se poté zhutní. Nakonec se jeho povrch strhává hliníkovou latí.